Вплив ключового слова у домені на видачу у SERP

Читав Мастерталк форум і надибав дискусію на тему впливу ключового слова (пошукового запиту) у домені на видачу у SERP (шукаємо lol і знаходимо lol.com чи alllol.org?). Природньо, що я зацікавився темою, тому провів власне невеличке дослідження цього явища в Юанеті :).

Думаю, не потрібно уточнювати, що той самий запит буде англомовним, адже домени саме англійською мовою найбільш поширені (кириличні домени розглядати недоцільно - через їх практичну відсутність).

Отож, я недовго думаючи, вибрав для тестування відомий пошуковий запит - bmw :)

Логотип БМВ логотип BMW значок БМВ значок BMW

З огляду на те, що треба використати скріни результатів пошуку Гугла і Яндекса, я просто створив окрему php-сторінку, де і написав про все це. Ось вона (відкриється у новому вікні) - BMW - comparison of SERP of Google and Yandex while surfing Ukrainian Internet

Висновки я для себе зробив :) Робіть і Ви.

2 Responses to “Вплив ключового слова у домені на видачу у SERP”

 1. Анфиса Says:

  Привіт!
  Цікава стаття і цікавий блог, на Сапоформі надибала.
  І що найприємніше - рідною мовою!!!
  Буду заходити і читати!

 2. Олег Says:

  Приємно, що Ви завітали на мій скромний блог.
  Ідей взагалі-то трошки є (і що найголовніше бажання і трохи досвіду) але, в зв’язку з сесією, писатиму рідше (як-не-як освіта/диплом потрібен).
  P.S. Найближчим часом щось напишу про комерційну спрямованість російськомовного інтернету і перспективність молодого українського :)

Leave a Reply


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress

Memory: 13.27MB