Вартість домену або маркетингові роздуми на автотему

Буквально півгодини тому зареєструвався на блозі Московського напівбомжа у реселлерській програмі з реєстрації доменів у зоні .RU за зниженими цінами - по 110 російських рублів за штуку (~$5). Домен зареєстрував тому, що вирішив створити невеликий сайт з автотематики.

Чому саме цієї спрямованості? Та тому, що посилання з таких сайтів розкупляються на ура (ну примаймні я так зрозумів після читання Сапофоруму :) ) і для створення такого сайту не потрібно якихось надзусиль - домен, хостинг і нормальний, більш-менш унікалізовано-переписаний контент автомобільної тематики (для того сайту, це чітко визначена тема, причому матеріалів достатньо, вони гарантовано будуть в майбутньому і на підтримання сайту піде небагато часу і грошей)

Чому в .RU ?

  • це дешевше аніж у com.ua
  • це має краще вплинути на швидкість індексації Яндексом (експериментую :) )
  • посилання з сайтів доменів другого рівня купляють охочіше
  • сайти в .RU активніше беруть оптимізатори, орієнтовані на Рунет (їх більшість)
  • я хочу поекспериментувати зі статтями і контекстними посиланнями.

P.S В будь-якому випадку, у програші я не залишусь :) це точно плюс матиму досвід для сайтів цієї ж тематики (в цьому впевнений)

Кілька думок про цей запис

patifonov Травень 6th, 2008 at 8:17 am

мне тоже интересно, насколько быстрее индексируется домен .ru, в отличии от других, например com или com.ua, не знаешь где можно почитать что-то еще по этому поводу

Олег Травень 6th, 2008 at 8:48 am

К сожалению, где подробнее об етом расписано - не скажу :) (можно на серче поискать, но у меня сейчас ни нету времени ни охоты ) но ето что-то вроде аксиомы для Яндекса.
Впрочем, тест покажет :) Я еще напишу о советах бывалых для ускореной индексации Яндексом и буду описывать успех етого проекта.

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress