П’ятниця 13. Іноді так хочеться щось забути…Психопост

Блять. Останнім часом саме так починається практично кожна моя нова думка в голові і, що страшніше, часто це матеріалізується звуком в дуже невідповідних громадських місцях.

Так, стає соромно за таку поведінку, але чи можна всі свої емоції і думки тримати в собі? Не можна!

Моя (і твоя також) негативна енергія повинна мати свій вихід. Як їй дати вихід? Це питання вже складніше, бо має два варіанти :

 • вербальний - полиховловити, обматюкати, обкласти 3-поверховим матом суб’єкт з PhD чи Prada , який (яка) став причиною і джерелом негативу.
 • невербальний - знищити, завдати матеріальної чи фізичної шкоди комусь, відїбашити на три букви (стримуюсь трохи) чи відшльопати по одному місці (уже пригрозили заявою у відповідні органи, ну нічо, де бюро судмедекспертизи я знаю - був сам там минулого тижня - побої з себе знімав блять). Хорошою альтернативою буде використати ту власну злість і агресивну енергію в суспільно- і особисто- корисному руслі - я наприклад на турнік на стадіон тоді пиздую: і в емоційному плані розслабляє мозок (випрямляє дурні звивини), і в фізичному плані дуже навіть корисно . Хтось називає це аутоагресією, тобто спрямованою на себе. ( Міністерство охорони здоров’я попереджає! Блоггер! Остерігайся сколіозу! Мій особистий рекорд на перекладині - 20 разів підйомів обертом (підйом з переворотом)

  підйом обертом, Вправа “підйом переворотом”

  Ахтунг! http://newsru.ua/pict/big/79148.html - дурно бреше видаючи фотку за цей прийом. То неправильно - інший “захват” треба. І можна з іншою гримасою на морді. І в додачу - студент НУ ім. Шевченка, член ВО “Свобода” Тарас Корніюк, досягнув результату, який занесли до Книги рекордів Гіннеса у вправі “Підйом з переворотом”. Він упродовж трьох годин та 15 секунд без відпочинку виконав 1303 підйом-перевороти на перекладині (я єбу як то треба було виконувати - хотів би побачити на власні очі). Горджусь цим Блоггер! Остерігайся також проблем зі зором!

  Блоггер! Остерігайся проблем зі зором!
  тут уже нічого додати…

P.S. Примітка для тих кого достроково виключили з ВНЗ і хто в танку, на воєнці або відстав у забігу на перше місце під власним сонцем:

 • суб’єкт з PhD - будь-яка блять/блядь з The degree of Doctor of Philosophy чи іншим науковим поганялом і високо задертим неламамним носом з припонтовими окулярами.
 • суб’єкт з десятикілограмовою косметичкою в непохідному нетуристичному і немішку Prada, одержима своєю псевдомодельною фігурою з зірками в голівоньці.

Фух, аж спотів коли писав :) Будьте веселі і хай всяка хуйня не псує вам настрій.

Кілька думок про цей запис

ADYBAH4iK Червень 13th, 2008 at 10:07 pm

))) Я під столом, український мат - це жесть))) Дякую за позитив)))

Олег Червень 14th, 2008 at 2:32 am

Український мат - один з наймилозвучніших матів у світі :) !

Бло Серпень 4th, 2008 at 6:47 pm

Українського мату не існує в українській мові є лише слова ))

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress