Немецкий пароконвектомат HansDampf как образец инновационного оборудования для столовых и пищеблоков

Немецкий пароконвектомат HansDampf как образец инновационного оборудования для столовых и пищеблоков

Вже майже шістдесят років з ім’ям МКn тісно пов’язано таке визначення, як компетенція і якість при виробництві теплового кухонного оборудования для пищеблоков і столовых. Теплове технологічне оборудование для столовых и пищеблоков що випускається цією компанією по своїй якості є прикладом для наслідування для всіх інших виробників в світі.

HansDampf - ще один наріжний камінь у виробничій палітрі MKN преміум-класу задає новий масштаб пароконвекционной техніки використовуваної в столовых і пищеблоках. Розробка пароконвектоматов HansDampf була строго орієнтована на запити кухарів. Як результат: HansDampf показує себе як іноваційний гнучкий майстер, незамінний для працівників кухні столовых і пищеблоков, в їх повсякденній практичній діяльності. Безліч технічних функціональних новинок – це і є відмітна прикмета нового пароконвектомата HansDampf. Незліченні корисні рішення і практичні деталі - піднімають його на найвищий рівень якості.

Для будь-якого способу термообробки продуктів (випікання, пропарювання, жарення, регенерації) швидко і надійно знаходяться: або обробка парою при різних температурах (м’яка обробка парою, обробка парою при 105-115°С або експрес обробка парою), або комбі-обрабка парою, регенерація або режим гарячого повітря при температурах аж до 315 “З.

З допомогою системи управління кліматом „Clima Select” і функції пам’яті „StepMatic” можна індивідуально комбінувати час, температуру і вологість в робочій камері пароконвектомата HansDampf. Окрім цього, можливе створення, запам’ятовування і виклик з куховарської книги власних програм приготування продуктів. Що значно автоматизує роботу кухні і залучає пароконвектоматы HansDampf, які виявляються саме тими апаратами, які полегшують роботу шеф-кухаря на пищеблоке.

Підводячи підсумок вищесказаному, можна з упевненістю стверджувати, що пароконвектомат HansDampf - це майбутнє термообробки продуктів і приклад іноваційного технологічного оборудования на вашому заводському пищеблоке або столовой!

Leave a Reply


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress

Memory: 13.25MB