Google запускає власний браузер

Google запускає власний браузер

Сьогодні  Google  запускає власний браузер

Сьогодні, 2 вересня, компанія Google запускає свій власний браузер Chrome (Хром), який буде конкурувати з такими, як Internet Explorer, Firefox, Opera і Safari.За словами компанії-розробника, браузер Google Chrome  буде швидким і призначеним в першу чергу для роботи з новим поколінням інтернет-додатків, які широко використовують графіку, аудіо, відео.

Наразі доступна лише бета-версія, яка стартує в 100 країнах світу.

«Ми зрозуміли, що потрібно по-новому придумати браузер», - пише Сундар Пічаї, віце-президент компанії Google з розвитку програмних продуктів.

Необхідно зазначити, що, створюючи свій браузер, компанія використовувала нові віяння Інтернету, пов’язані з ширшим використанням інтернет–додатків

На початку браузер працюватиме тільки в операційній системі Windows, проте в майбутньому Google має намір випустити Chrome для Mac OS та операційних систем на базі ядра Linux.

На даний момент компанія  Google пропонує користувачам низку програм, які можна вважати певною мірою революційними. Серед них: Documents, Picasa, Maps.

Стосовно ринку браузерів, сьогодні на ньому переважає Internet Explorer – компанії Microsoft, котрому надають перевагу близько 80% інтернет-користувачів.

Кілька думок про цей запис

Akceptor Вересень 3rd, 2008 at 12:59 pm

Без сумніву, це іноваційна програма. В першу чергу варто відзначити приємний і ненав”язливий дизайн. Швидкодія також вражає: не факт що титул the fastest browser надовго залишиться за Оперою.
ЗІ
Про переважання ІЕ - це трохи перебільшено: насправді він просто йде в комплекті з ОС і тому це робить статистику трохи неправильною. Особисто я використовую ІЕ тільки для того, щоб скачати Оперу після переустановки вінди :))

Олег Вересень 9th, 2008 at 1:29 am

Я теж її скачав вчора, але якраз попрацювала вона в мене 1 раз - після того щось таки сталось…
Глюканат експлорер запустив сьогодні на новому ноутбуці якраз для того щоб завантажити Оперу :)

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress