I like BMW або оптимізація зображень для пошукових систем

Присвячується пошуковому запиту “Значок BMW логотип BMW”. Давно хотів про це написати, бо регулярно Liveinternet (один із сервісів, який мені доповідає про пошукові запити юзерів) інформує про те, що на блог іде пошуковий трафік на тему “Значок BMW логотип BMW“…

Логотип БМВ логотип BMW значок БМВ значок BMW

Оптимізація зображень для пошукових систем і просто оптимізація зображень - це не одне і теж. Чому? Під оптимізацією графічних елементів для web-ресурсів слід розуміти насамперед вибір відповідного формату зображення (Gif, jpg чи png - який спеціально і був створений для мережі як Portable Network Graphics ) та зменшення його розміру. Файл меншого розміру швидше завантажувався і створював менший загальний трафік і навантаження на сервер, що було особливо актуально в період dial-up.

Натомість  оптимізація зображень для пошукових систем має на меті поєднання метаданих - інформації про те,  що саме зображено на малюнку, з замим графічним елементом за допомогою використання тегів ALT та TITLE. 

Тег ALT (alternative) призначений для інформування про альтернативний зміст зображення, а TITLE у випадку застосування (наприклад <img src=”/BMW-logo.png” ALT=”Значок BMW логотип BMW” TITLE=”Значок BMW логотип BMW“>).

У випадку, якщо зображення є і посиланням одночасно ( наприклад <a href=”/BMW-logo.php”><img src=”/BMW-logo.png” ALT=”Значок BMW логотип BMW” TITLE=”Значок BMW логотип BMW“></a>), то значення тегу ALT (Значок BMW логотип BMW) буде анкором посилання.

І наостанок додам, що пошуковий трафік із зображень - це та сфера, де не так уже і важко заволодіти своєю певною нішею. Успіхів!

Leave a Reply


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress

Memory: 13.26MB