WebMoney змінює механізм прийому платежів в Україні

WebMoneyСистема WebMoney (ну і хто про неї досі не чув?) представила українським Інтернет-користувачам (перш за все компаніям) нову спрощену схему прийому WM-платежів.

Відтепер  платіжна система WebMoney  бере на себе всю роботу щодо прийому WM-платежів від користувачів: сама створює і обслуговує гаманець продавця. При цьому продавець отримує регулярні перекази на свій банківський рахунок. (Двох зайців убили одночасно: і впливовим  грошовитим клієнтам (компаніям, інтернет-магазинам, хостерам і тд.) життя спростили, і від різноманітних форс-мажорних обставин (простіше кажучи - “найобок і розводів” з боку покупців) захистилися).

«Щоб підключення до WebMoney було максимально швидким і  зручним, ми зареєстрували в Україні небанківську фінансову установу і маємо всі необхідні ліцензії.  Хоча, продавець може вибирати, як підключатися: самостійно і не платити комісій, або перекласти майже всю роботу на нас і платити невелику винагороду за надання фінансових послуг», - коментує Нікіта Сенченко, директор з розитку WebMoney в Україні.

Для прийому WebMoney-платежів таким чином  треба зареєструватися в сервісі WebMoney Processing, укласти договір про прийом платежів і інтегрувати свій сайт з системою WebMoney.

P.S. Я вдруге (першого разу забув, загубив, видалив… ) зареєструвався у системі  WebMoney 8 березня 2007 року.

P.P.S. Нарешті сталося! В будинку включили опалення, хоча перед тим розкопали всю вулицю і “ЛьвівВодоКанал” за давньою традицією почав прокладати нові труби, які привозили грузовики scania.

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress