Про формат PDF словечко.

100014225reader.png Формат PDF

PDF (аббр. від Portable Document Format) - це формат електронних документів, розроблений компанією Adobe Systems. Формат кроссплатформенний - тобто працює і відображається на комп’ютерах під керівництвом усіх опепаційних систем. Документ у форматі pdf може містити шрифти, графіку, мультимедійні елементи, що гарантує правильне відображення незалежно від операційної системи, програмного забезпечення і призначених для користувача налаштувань конкретного комп’ютера. Саме це властивість - зберігати вихідний вигляд і робить його таким привабливим і зручним у користуванні.

Для читання документів PDF  можна використовувати як безкоштовну програму Adobe Acrobat Reader, так і сторонні розробки, детальніше розглянуті в розділі читання pdf. Як правило, програми перегляду поширюються безкоштовно, а редактори - на комерційній основі.

P.S. От і ще один сайтик корисного спрямування буде :) Посилання в тілі поста для улюбленців - Яндекса насамперед, бо Гугл уже в курсі справи. Тільки ще назбирати і переписати (унікалізувати) контент треба і потім може над монетизацією можна буде подумати…