Українські кириличні домени .УКР та .БЛОГ

Українські кириличні домени .УКР та .БЛОГUkrnames розпочав реєстрацію доменів .УКР і .БЛОГ
ТОВ «Центр інтернет-імен України» почав прийом заявок на реєстрацію в нових доменних зонах верхнього рівня .УКР і .БЛОГ від власників торгових марок і товарних знаків.

.УКР це українська доменна зона загального призначення. Поява даної доменної зони обумовлена активним розвитком інтернет-технологій в галузі доменної системи що працює з різними мовними символами, а також відсутністю в Україні загальнодоступного домена верхнього рівня.

В доменній зоні .УКР можливо реєструвати домени, імена яких написані тільки з використанням символів кирилічного алфавіту, який включає як всі букви українського так і російського мов. Це дає можливість використовувати в іменах доменів слова виключно українського походження, також не спотворюватимуться назви компаній, які доводилося транслітеріровать в символи латинського алфавіту, для реєстрації домена.

Доменна зона .БЛОГ розрахована на тематичні співтовариства і користувачів Інтернет, які люблять вести власні блоги або інтернет-щоденники.

Доменна зона .БЛОГ є особливою. Не тільки завдяки тому, що в іменах доменів зареєстрованих в ній використовуються кирилічні символи, але і тим, що сама ідея створення окремої доменної зони для ведення блогов є унікальною і не має аналогів серед традиційної доменної системи на латиниці. Технологія роботи нових доменів заснована на стандартах IDN. Відкрита реєстрація почнеться з 21 січня 2009 року. З цієї дати, зареєструвати домен в новій доменній зоні зможе будь-який охочий. Вартість реєстрації одного доменного імені складе 75 грн. в рік.

Також зовсім недавно було анонсовано доменну зону .TEL і мушу визнати,  мені соромно за те що я забув про 16-ту річницю появи домену .UA. 

P.S. Хороший домен - той домен, ім’я якого асоціюється з потрібними нам речами. ( Згадав домен www.шахтер.com коли хотів подивитися відео голів матчу проти Барселони.). І не забувайте, що незабаром свята і дорогим людям треба купляти подарунки. Тому игрушки оптом можна купити тут.

Comments are closed.


Memory: 13.25MB