Платим по кредиту або Life:) дійсно любить свої клієнтів?

toplogolife_uk.pngНапишу SMS – це технічний прогрес
Дає мені шанс на майбутнє.
Зведений в культ, цей малесенький пульт
З’єднує з тим, хто відсутній.
Напишу SMS – від землі до небес
І з небес до землі пронесеться
А коли долетить, хай, принаймні, на мить
Твоє серце частіше заб’ється…

Забринькала мобільна слухавка (старенька Nokia 6230i), захована десь серед купи компакт-дисків біля монітора на іншому столі, виспівуючи до болю знайому коротеньку mp3-пісеньку Тартака. “Б****” -, перше, що спадає в голову коли мене щось відволікає, тому я відірвав свою задницю від крісла за столом і пішов за телефоном…

“Нормальні”, людські SMS-ки мені вже давненько не приходили (Life:) - вільний Life:) ), тому я очікував на чергову елементарну спамерську розсилку. Мої здогадки підтвердилися: SMS була комерційна, та ще й яка! Публікую її тут повністю (Права на неї очевидно таки належать компанії “Астеліт” - ну і ***)

Platim po kreditu esli vas uvoljat s raboty. Srtahovye traditsii 88005016000 ili SMS s tekstom 1 na nomer 7585 (0.5 UAH)

Про що я мав думати отримавши таку звісточку?А думати мені треба про те, що Цінностями life:) є прагнення досконалості, любов до клієнтів, результативність і командний дух (з оф. сайту).

Свою місію life:) вбачає в урізноманітненні (яким чином? мені моя занудькуватість і так підходить) життя своїх абонентів і довгостроковому партнерстві з ними, збагачуючи їх спілкування високоякісними та простими послугами. (з оф. сайту).

Ось такий стан справ з моїм оператором мобільного зв’язку. Зміню номер і використовуватиму антивизначник номера (то в список справ на лютий). Далі буде… Буде точно… Life is good :)


P.S. Ноутбуки та інноваційні нетбуки вже потіснили традиційні  комп’ютерина ринку. Маркетологу в кризових економічних умовах слід знати що таке нова стратегія “Business to Business” - реклама b2b.

Leave a Reply


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress

Memory: 13.25MB