Довідник з контекстної реклами для початківців

Оскільки  в довгостроковій перспективі все більшу роль в житті займатиме саме контекстна реклама (як найефективніший спосіб залучення нових клієнтів), то логічно покращити свої знання в цій сфері.

Клік - “натиск” на рекламне оголошення або баннер в результаті якого має здійснюватися гіпертекстовий перехід з одного ресурсу на інший (однак на практиці  користувач який клікнув по повідомленню, може передумати бо сайт рекламодавця не вантажиться і тд).

CTR (click-through rate) - процентне відношення числа кліків на рекламному блоці до загальної кількості показів цього самого банера чи оголошення . Вважається відносним показником привабливості рекламного оголошення чи баннера для тої аудиторії, якій він показується.

Таргетинг - механізм вибору саме тої групи зі всієї аудиторії, яка відповідає заданим критеріям (жінкам - рекламу парфумів, колгот та нового розпродажу, а чоловікам - відкриття нового гаража :) )

Часовий таргетинг - показ реклами у певні дні (таргетинг на вихідні наприклад, коли на розважальних сайтах максимум відвідувачів) чи  визначені години (ввечері краще аніж в робочі години рекламувати власний бізнес).

Поведінковий таргетинг - показ рекламних оголошень тим користувачам, хто недавно демонстрував заінтересованість в певних товарах чи робив в Інтернеті певні дії (Яскравий приклад - введіть у Яндексі наприклад Volkswagen Golf і навіть на сайтах неавтомобільної тематики в оголошеннях системи контекстної реклами Яндекс.Директ ви гарантовано побачите хоч одне з пропозицією про Volkswagen Golf !).

Географічний таргетинг (геотаргетинг) - показ реклами користувачам з визначених географічних регіонів (львів’янам не потрібна реклама одеського магазину ювелірних виробів, чи не так?).

Показ - тут і логіка може допомогти :).

Рекламна ресурс(сайт) - сайт, на сторінках якого розміщено рекламні оголошення.

Рекламні мережі- система  рекламних сайтів, які об’єднані одною системою розміщення реклами.

ветеринарная клиника

От коли зароблю собі на власне житло, заведу собаку. Собака - друг людини. Чим більше пізнаєш людей - тим більше починаєш любити собак…

Leave a Reply


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress

Memory: 13.26MB