Біржа посилань Setlink: зручно і вигідно.

Хороший ранок видався сьогодні =). Біржа продажу-купівлі посилань Setlink зробила мені невеличкий подарунок -на одному з недавно доданих у цю систему сайтів (тиждень тому десь) були продані всі посилання на головній сторінці сайту (в просто SEOшші - морда) причому за ціною в 2.5 рази більшою за цінову пропозицію в Sape.

Багато про цю систему і нема чого написати, але серед безумовних її плюсів є стандартний набір послуг:

  1. Продаж посилань з головних сторінок (як шляхом розміщення PHP-коду так і вручну - що особливо важливо наприклад для дійсно якісних і з хорошими параметрами сайтів для людей на Ucoz-і чи Narod.ru, яким проблематично співпрацювати з Sape.ru)
  2. Продаж посилань з внутрішніх сторінок (не обмежуючись 3 рівнем вкладеності, тобто можна купити багато дуже дешевих посилань зі сторінок 4-5 рівня вкладеності)
  3. Продаж контекстних посилань та розміщень статей.

Працювати з системою зручно, зайшовши коли треба на її сайт, Ви гарантовано не побачите чогось такого 504 : (, та й слубжа підтримки оперативна. Не зайвим буде згадати, що саме цю біржу обрали для себе багато вебмайстрів після “Гарячого жовтня” у Sape.ru . Отож реєструйтесь та заробляйте! Успіхів Вам!


P.S. Вчора в мене з’явився ще один реферал у цій системі. Анд*** - сконтактуйся якось зі мною - хоч поспілкуємося =). З сумного - в мене поламався хард, а де можна зробити восстановление информации безцінної інформації? Для компанії поисковое продвижение сайта принесе багато нових  відвідувачів.

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress