Сайт очима Googlebot-а та інших роботів. SEO-Browser

Сайт очима Googlebot-а. SEO-Browser

Боти пошукових машин  сприймають наші з Вами сайти зовсім інакше ніж  звичайний юзер. Без сумніву,  і оптимізатору, і веб-майстру -  власнику сайту, цікаво поглянути на власне творіння з точки зору ботів пошукових систем .

Сайт очима Googlebot-а. SEO-BrowserСаме з цією метою і існує сервіс SEO-Browser. Він дозволяє поглянути на свій сайт як роботи Google, Yahoo!, MSN та інші.

Думаю, нікому не треба пояснювати, що дизайн сайту для пошукових машин - пусте місце, їм завжди потрібен контент -гарний унікальний правильний граматично (або не дуже граматично, але все одно орієнтований на трафік по запитах з помилками) та правильну структуру сайту та сторінки.  Адреса сервісу - www.seo-browser.com . Основано на пості Оптимізатора.
P.S. В Новому році хочу купити собі і новий мобильный телефон (Nokia 5800 XpressMusic - прийму в подарунок! Хороше ставлення і руки з правильного місця!) , але в глибині душі ті ж самі руки тягнуться і до Apple. Досвід юзання Apple IPod Touch в мене є, а от Apple IPhone в руках навіть ще не тримав =((.