Google юзатиме ідеї самих юзерів?

Ти юзаєш Google, Google юзає тебе…

google-mobile-new.jpg

Google Mobile запустив версію сайту, на якому користувачі зможуть  запропонувати власні ідеї з  покращення  продуктів та сервісів Google для портативних пристроїв (смартфонів, мобільних телефонів та комунікаторів - вибір предостатній , як бачимо на малюнку).

Product Ideas for Google Mobile Blog (саме така офіційна назва) вимагає реєстрації, і лише потім  користувач зможе голосувати за існуючі ідеї чи пропонувати свої власні. Зараз в системі вже зареєстровано понад  6 тисяч користувачів , які запропонували 1,7 тисяч ідей і проголосували 93 тисячі разів.

На мою думку Google досить розумно поступили, адже таким чином вони дізнаватимуться про настрої і бажання користувачів своїх послуг і зможуть реалізовувати нові. Хороший маркетинговий крок, коли зацікавлені у послугах самі приходять і розповідають про свої ідеї та думки.


P.S. Компанії завжди потрібна розкрутка та оптимизация сайта якщо кількість кількість відвідувачів низька або вони зовсім відсутні! Також було б добре купить красивые номера службі підтримки користувачів.