Popunder.ru - не для українських сайтів

PopUnder.ru - no WMZ to you, so gofuckbiz. Popunder is off. Криза очевидно…

Popunder.ru - не для українських сайтів

Ще один “подарунок” - відсьогодні Попандер.ру більше не працює з українськими IP. Ну і нічого (і не попандером єдиним живемо, і не він унікально-особливий - якось далі буде)

09.01.09 Выкупается только Россия.

Уважаемые партнеры, на данный момент показ баннера происходит только пользователям с русским IP. Посетителям из других стран реклама не показывается. К сожалению, это вынужденная мера, надеемся на понимание. В случае, когда система не выкупает рекламу (пользователь не из России и тп), Вы можете включить показ рекламного блока любой другой системы. Сделать это можно в своем аккаунте в меню “заглушка”

Ось така справа: роздумів на тему моральності adult-баннерів наводити не буду. Гроші не пахнуть як відомо.


От був би я банкіром (сидів у офісі і викликав власних секретарок з кавою, яку не споживаю =) ) або бухгалтером, то надавав би бухгалтерские услуги. В цьому я не самоучка, але знаю, що бухгалтерський супровід фірми – це чіткий і відлагоджений процес, що грунтується на чотирьох основних принципах: конфіденційність фінансової і податкової інформації, строге дотримання термінів здачі звітності, достовірність  фінансової і податкової інформації, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Comments are closed.


Memory: 13.25MB