Dell переносить завод і анонсує ноутбук Dell Adamo. Фото!

Dell логотпи значок DellКомпанія Dell, другий в світі виробник комп’ютерів, має намір ліквідувати свої виробничі потужності в Ірландії.  При цьому буде звільнено 1,9 тисяч працівників компанії. Процес звільнення завершиться до 2010 року. Виробництво буде перенесено з ірландського графства Лімерик до Польщі. У офіційній заяві компанії говориться, що це рішення пов’язане з необхідністю скоротити витрати і підвищити продуктивність праці, повідомляє  BBC.

Завод в місті Лімерик — єдине підприємство Dell в Європі. Віце-президент Dell по операціях в Європі, на Близькому Сході і Африці назвав скорочення «важким рішенням, яке, проте, є правильним і допоможе Dell стати ще більш конкурентоздатним і принесе більше користі споживачам в регіоні». Dell відкрив виробництво комп’ютерної техніки в Ірландії в 1990 році.

От дійсно ще один яскравий приклад оптимізації витрат під час кризи (заощаджують на дешевшій робочій силі поляків замість ірландців). І чому в моїй унікальній Україні не розмістити таке підприємство? Невже в українців руки не з того місця ростуть чи їм треба мільйонні заплати платити?

Тепер про інш. Доки Apple бавиться з ноутбуками які не матимуть клавіатури, Dell представила новинку - свою відповідь Macbook-ам - Dell Adamo. На жаль нічого конкретного про технічну начинку і ціну - лише зображення. Як на мене, варто розвивати власний дизайн лептопів і не займатися плагіатом.

Dell Adamo

Dell Adamo

Dell Adamo

Хотів би я купити новий ноутбук такий, але лише після того як дізнаюсь як заработать на блоге багато бабла )))