SeoWeb - оптимізація та заробіток

seoweb.jpg

Гуглив на тему каталогів сайтів України та насерфив блог про оптимізацію та SEO російською мовою.  І тут вже моє набите око аналітика і просто людини (якій якщо цікаво, то вона і з-під землі викопає, і з HTML-коду виколупає те що їй треба) почало сканувати отримувану інформацію.

Отож все почалося з візуалу  сайту “SeoWeb - Оптимизация и заработок. Оптимизируй и зарабатывай! ” .Favicon.ico - люблю сайти зі значками. Зарах!  Дивлюсь на меню сторінок і помічаю про некоректне кириличне посилання на сторінку. Неприйнято так словом та й не дуже зручні такі URL.

seoweb2.jpg

seoweb3.jpg

У підвалі сайту є посилання на піддомени - Теми, Плагіни (досить примітивна помилка - plagins замість plugins), Каталог та Форум, який має тільки одне повідомлення самого адміна.

Копання в HTML-коді дало неочікуваний результат. Такого в природі не існує: <a href=”feed:http://www.seoweb.net.ua/comments/feed/”> , крім того, двічі зазначено <meta name=”generator” content=”WordPress 2.6.5″ /> але зовсім відсутній такий важливий тег як <meta name=”description” content=” Опис блогу” />!   Це надзвичайно прикра помилка власника блогу, яку слід негайно виправляти!  З плагінів зауважив All in One SEo plugin, а от Wp-Navi, який спрощує навігацію - нема.

Словом автору ще є над чим працювати, але його База білих каталогів пригодиться і Вам.