Про індустрію SEO в новому році

Ось і настав 2009 рік. Рік, який не лише оффлайновий, але і онлайновий бізнес, зустрів кризою. Саме криза частково скоректує напрями розвитку комерції в інтернеті.

У 2009 році збанкрутять декілька стартапів і зросте значення пошукової оптимізації в мобільному Інтернеті. Ці і інші прогнози оповістив Руді Де Вейл, відомий експерт у сфері нових медіа і Mobile 2.0.

  • Цього року будуть зариті декілька стартапов, які розраховували на інвестиції, але у зв’язку з кризою їх не отримають. Без бізнес-моделі, що дозволяє їм заробляти, вони всі приречені.
  • Мобілізація підштовхне до розвитку ринки віртуальних товарів. Віртуальну економіку вже оцінюють в 1,2 мільярда доларів і, по прогнозах, вона досягне відмітки 6 мільярдів в 2010 році. Зростання ринку забезпечуватимуть нові системи мікроплатежів, засновані на мобільних технологіях. Їх на озброєння візьмуть багато соціальних мереж.
  • Оптимізація мобільних сайтів нарешті стане необхідним елементом в розвитку проектів, оскільки на ринок мобільного Інтернету нові сили кинуть AOL, Google, Yahoo, Ask, і Microsoft.
  • Мобільні соціальні сервіси стануть ще популярнішими.

P.S. не проти купити собі новий мобільник, ніколи не юзав SonyEricsson, але де зараз можна купить мобильный телефон дууууже дешево? Відтепер я знаю, що сжатие Интернет трафика не допоможе якщо у вас віртуальний хостинг і дуже багато відвідувачів, які скачують файли.

Comments are closed.


Memory: 13.27MB