Київ та його нерухомість

About - Аренда квартиры в Киеве посуточно? На квартиру в Києві заробляли і в інтернеті!

kyiv-appartmens.jpg

Захотілося мені після після напружених січневих буднів кудись чкурнути зі Львова, а оскільки мене вже пробували витягувати до Києва, то моя увага вже перемістилася на те, де б то зупинитися на нічліг (пожежний варіант завжди треба мати в запасі, так само як і певню сотню-дві гривень на карточці - для форс-мажорів.)

getimg2.jpg

Всього від 30 хвойних за добу - ага - 120$ за 3 доби розміщення в цій квартирі.

getimg3.jpg

 Аренда квартиры в Киеве посуточно

Погугливши саме на такий запит (а заводно і вивчаючи конкуренцію на київському ринку інтернет-нерухомості, а заодно прикидуючи на око, скільки бабла йде в розкрутку сайтів цих всіх фірм, які володіють не однією квартирою у столиці та здають їх в оренду), я надибав на сайт arendakiev.com. 

В принципі, саме зображення фону з їхнього сайту ви і бачите вище. Оглянувши їх пропозицію, яка мені першою потрапила на очі (Вашему вниманию предлагается уютная однокомнатная квартира в центре Киева, недалеко от станции метро “Лукьяновская” . Комфорт и спокойствие не покинут вас во время пребывания в этих апартаментах.) я втратив інтерес до того що мені пропонують, але поліз копирсатися у HTML-код. І небезрезультативно ….

<title>Однокомнатные квартиры. Aренда квартиры в Киеве посуточно - Капитал-Киев</title>
<meta content=”Однокомнатные квартиры. Aренда квартиры в Киеве посуточно - Капитал-Киев” name=”keywords” />
<meta content=”Однокомнатные квартиры. Aренда квартиры в Киеве посуточно - Капитал-Киев” name=”description” />
<meta content=”CodEX World Studio” name=”author” />

Взагалі відсутня директива  <META http-equiv=content-type content=”text/html; charset=?”>,  однакові заголовок, опис та ключові сдова (ще й неправильний їх порядок)- це великий такий камінь у бік цього суб’єкта <meta content=”CodEX World Studio” name=”author” /> .   До того ж, при відкритті адреси www.arendakiev.com  здійснюється редирект на сторінку www.arendakiev.com/ru/about.html.  Таке враження, що CodEX World Studio забули і про index.html, і про українську мову для сайту. 

Як-не-як, але все це вже дало уявлення про розробника сайту - вердикт - некомпетентний, а сайту потрібна внутрішня оптимізація.

P.S. Обзавівся сім’єю і є діти? Тоді не забувай про їх детские интересы . Всі нові информационные технологии керують сучасним світом!