Hyves Google Pagerank bug

Google

Hyves Google Pagerank bug - Ага - саме так я назвав цей пост і на те є свої важливі причини.

Словом, є така штука у Гугла, коли він показує PR піддомену будь-якого сайту від лампочки. Достатньо перевірити наприклад PR піддомену  http://hyves.yandex.ru -PR7 -неймовірно, але його навіть в природі не існує!

Така сама ситуація з будь-яким доменом - підставляєш йому піддомен  hyves. та перевіряєш PR - причому варіанти можуть бути два: PR7 або PR4. Існуює гіпотеза, що якщо PR такого “міфічного” піддомену  - 7, то домен і сайт “хороший”, а якщо PR4 - то на сайт накладено якісь санкції, і можливо його PR (сайту) також знижено. Така теорія має право на існування (можна перевірити на цьому блозі :(…мля).

З іншої сторони - ще 2 жовтня якісь голландці (зауважте це - саме ці любителі коноплі) писали у Google.Groups про таку хрінь…  Словом висновок - зливати PR не доведеться з таких піддоменів, бо його у них нема! Це глюк видачі PR  - не більше і не менше. Головне не попадатись на такі “лєві сайти” в Сапі і тд…

P.S. На тему создание сайта во Владивостоке - маю знайомого з Сахаліна - етнічного українця, але громадянина РФ, ото ми з ним від двох армій двох держав косили =))) Для збоченців і не дуже - эротическая коллекция - краса врятує світ.

Comments are closed.


Memory: 13.26MB