Lycos накрився через кризу

lycos2.jpgКомпанія Lycos Europe, яка випробовувала фінансову скруту і  намагалася знайти покупця, ліквідовує тепер багато напрямів свого бізнесу. Як повідомляє Techcrunch, 15 лютого буде закритий поштовий сервіс Lycos Mail і безкоштовних веб-сервер-хостинг Tripod.  Користувачі цих сайтів одержали лист, в якому повідомляється, що всі дані будуть видалені і у них є ще 4 тижні на те, щоб зробити резервні копії.

У листі Lycos наголошується, що компанія шукає того, кому можна було б передати підтримку сервісів, проте переговори доки не принесли результатів, і користувачам треба готуватися до гіршого. Все в тому ж листі повідомляється, що причиною закриття Lycos Mail і Tripod стала ліквідація неприбуткових напрямів роботи Lycos.

Ось так в історію відходять апологети web 1.0… Сумно… В колонках: Europe -Hero…


P.S. Sony Walkman наступного покоління - справжній конкурент iPod Touch . Я юзав iPod-а, а зараз блyі поламались  навушники у мого Walkman-a - і де гроші взяти на нові? Треба заробити в інтернеті знаючи методы раскрутки сайта , а це не так уже і складно - треба мати трохи терпіння і бути уважним…