Прихований текст - чи варто використовувати в HTML?

Чи варто використовувати прихований текст в HTML?

Майже 2-га година ночі, сиджу дивлюсь фільм онлайн (http://intv.ru/view/?film_id=78502) про Зулусів  - африканське плем’я, яке роздало пілюлі британцям у Південній Африці наприкінці 19 століття. Зацікавився ним, бо прочитав про цю подію в групі вКонтакті - Військова історія в цей день (club1745700).  Паралельно перевіряв нові посилання, куплені у сапі і зацікавившись одним сайтом, відкрив його.

Нічого цікавого не знайшовши на ньому, перейшов мабуть теж по “сапівському” лінку на сайт веб-студії ArtConcept (http://www.artconcept.com.ua/) .Приємний, нічим не обтяжений дизайн головної сторінки виконаний за допомогою зеленого фонового малюнку з таким “трав’яним підтекстом” створює хороше враження =))).  Плагін для FireFox HTML Tidy підказав, що код сторінки правильний і без помилок, тому я зазирнув всередину… І виявив фактично прихований текст (#hid {text-indent: -900em; height: 2px;}) - тобто він не відображається на сторінці при будь-якому розширенні екрану.

<div id=”hid”><p>Сейчас Интернет можно рассматривать как одну из возможностей рекламы товаров или услуг. Его можно использовать как средство брендинга и маркетинга. Концепция …………………</p></div>

Автор сайту розумно зробив головну сторінку простою і лаконічною, але для хороших показників у ПС треба їм подати текстовий контент, багато якісного і унікального контенту, тому й було вирішено додати інформацію та приховати її від простих відвідувачів, але доступною для ПС.  Як відомо, за прихований текст можна отримати санкції з боку ПС (через використання display:none чи  visibility:hidden;), а ось використання text-indent: -900em; - цілком  прийнятне і оптимальне рішення.


P.S. Мені сьогодні приснились жахи - наче та кобіта з оригінального японського “Дзвінка”… Бррр… www.oknamaster.ru информация - і що воно таке?