Google відтепер показує рекламу і при пошуку зображень

Оголошення контекстної реклами в Google Image Search

Після декількох місяців експериментів, Google таки вирішив розміщувати текстові оголошення вище результатів на сторінці пошуку зображень. Не зовсім зрозуміло, чи ці оголошення будуть дійсно корисними для тих, хто шукає зображень, але Google заявляє, що в минулому році обсяг комерційних запитів значно зріс. (Я на малюнку шукав Apple iPhone на google.com.ua, бо наприклад на запит Nokia реклами ще не показують - мабуть треба було деталізувати - наприклад Nokia 5800…)

Google відтепер показує рекламу і при пошуку зображень

“Кожного разу, коли ми робимо зміни, ми ретельно оцінюємо реакції користувачів щоб забезпечити наш основний принцип: реклама Google завжди  повинна бути актуальною і корисниою. Звичайно, ці досліди приносять користь ($$$) Google - ми показуємо оголошення в потрібний час у потрібних людей.

У 2006 році Google вже міг заробити $ 80-200 млн., включивши рекламу у пошук картинок, але тоді вирішили не монетизувати пошук зображень, оскільки експеримент показав, що люди користовувалися послугою не так активно як зараз.

Думаю не треба зайвий раз нагадувати, що оптимізація зображень на веб-сторінці - це складова частина пошукової потимізації сайту в цілому.


P.S. Тут читаємо статтю “Как создать успешный блог“. Дізнався, що Астрахань - це не нова версія Opel Astra, а федеральний край Російської Федерації (Вікіпедія рулить=))).

Comments are closed.


Memory: 13.26MB