Ефективні комунікації з журналістами та блоггерами?

нове

Сьогодні помітив у себе на блозі таку от рекламку від Google і звичайно ж зацікавився що то за така цяця, яка пропонує ефективні комунікації з журналістами та блоггерами в Уанеті.  Нє, я звісно не порушував правил участі у програмі Google AdSense і не клікав у себе, але на сайт fineweb.com.ua таки потрапив.Що пропонує компанія Fine Web  потенційному клієнту для рекламування і просування бізнесу в мережі.

  • Ефективна баннерна і контекстна інтернет-реклама - (нікого цим не здивуєш). Проведення рекламних кампаній, що збільшують продажі, а також іміджеві кампанії. (Імідж і бренд - сила)
  • Інтернет-PR (Зв’язки з громадськістю в Інтернеті)  - (Я б так сказав - Зв’язки з громадськістю через Інтернет). Комплексна робота над формуванням іміджу в очах інтернету-аудиторії   - Інтернет-аудиторія формує власну думку на основі скачаних Gb, витрачених WMZ та конвертованих гривень на Visa Electron.
  • Створення комплексних і оригінальних веб-сайтів  - (а що ж - некомплексні і неоригінальні сайти - це теж бізнес-ідея :LOL:) -  Web 2.0 і Соціальні Мережі для бізнесу - Ага, от сьогодні напише працівник у у власному блозі, що його нова робота - лафа повна або начальний дурак, а на наступний день його звільнять через той запис! (P.S. То між іншим реальна історія в Штатах - здається в якому рейтингу найдебільніших винаходів чи ідей прочитав - пам’ять дірява вже як сама Windows, чувак написав що в перший день на роботі нічого не робив і його звільнили в першому ж коментарі на той запис! Отакої…)
  • Реклама в банкоматах ПриватБанку - оце вже креатив та інновація. Це той самий Приватбанк, який здирає з мене комісію за те, що я знімаю свої ж гроші в його банкоматі та ще й коли просто перевіряю залишок на ньому!

Цікаве портфоліо у цієї компанії - той самий ПриватБанк, Київстар, МТС, Аеросвіт, Ублюдки та Партія Вільних Дермокрадів (так-так, Ми примусимо всіх ублюдків бути чесними!) та інші. Тепер я принаймні знаю хто розміщає контекстну рекламу Київстару та просунув його в топ-3 по запиту “LIFE:)”


P.S. Друг приніс флешку, бо я йому пообіцяв скачати обои для покера, а на ній бл*ть вірусів “туєва хуча” (russian). Якби я був успішним інтернет-бомжем (наприклад як Київський бомж )то я б вже заздалегідь знав де можна замовити косметический ремонт квартир дешево. Що з ринком нерухомості робиться?