В інтернеті мільярд юзерів?

main.jpgЗгідно заяви компанії Comscore Inc., в п’ятницю кількість користувачів Інтернету переступила за мільярдну відмітку. Таким чином, тепер  всесвітньою Павутиною користується 1/6 частина світового населення. Більш всього інтернетників живе в Китаї — 180 мільйонів, потім в США і Японії.

На питання про те, коли буде узята відмітка в два мільярди, фахівці відповідають, що це станеться набагато раніше, ніж хто-небудь думає.  Що цікаво,  динаміка зростання інтернету-аудиторії нагадуватиме демографічний бум XX століття. У 1800 році населення Землі складало 1 млрд., ще через 100 років воно подвоїлося, але в проміжку з 1950 по 2000 рік воно виросло з 2,5 до 6 мільярдів чоловік.

Очікується, що тут картина буде схожою. У раніших дослідженнях вказувалася, що світова інтернет-аудиторія подвоюється кожні 5-6 років. Таким чином, в цей проміжок часу кількість користувачів повинна скласти 2 мільярди. У Comscore Inc. вважають, що це може статися ще раніше, оскільки в своєму дослідженні вони враховували лише тих, хто виходить в Мережу з будинку або офісу. Ті ж, хто користується для цих цілей мобільними телефонами, КПК або інтернет-кафе, до цього числа не увійшли.

Більш того, коли користувачів стане 2 мільярди, до досягнення відмітки в 3 мільярди пройдет ще менше часу. До речі, США недалеко пішли від Китаю — там чисельність аудиторії Інтернету склала 163 мільйони, в Японії — 160 мільйонів. З європейських країн лідирують Німеччина і Великобританія, в обох приблизно по 37 мільйонів, далі — Франція з 34 мільйонами.Що стосується популярності окремих сайтів, то самим відвідуваним є Google — лише в грудні його відвідали 778 мільйонів унікальних користувачів, сайти Microsoft — 647,9 млн., Yahoo! — 562 млн.


P.S. Тут можна дізнатись як поднять тиц. Хороші курсы маркетинга в інтернеті.