Юзербар як спосіб розкрутки сайту на форумах безплатно

Юзербар (англ. userbar) — графічне зображення, призначене для розміщення в підпису на форумах, інтернеті-конференціях та інших засобах інтернету-спілкування. Основною метою розміщення картинки-юзербара є вираження яких-небудь переконань, пристрастей, захоплень і навіть рис характеру користувача. Зустрічаються також і юзербари, що заявляють про зворотні відчуття свого власника: антипатію, ненависть до якого-небудь предмету дійсності. (WikiPedia)

Юзербар як спосіб розкрутки сайту на форумах безплатноЮзербар як спосіб розкрутки сайту на форумах безплатно

Юзербари доцільно використовувати у ролі посилання на власний ресурс, адже привабливе зображення може привернути більше уваги користувача аніж просто посилання. Userbar Generator - дуже зручна і проста в роботі програма для створення унікального і привабливого юзербару. З її допомогою ви можете швидко створити будь-який юзербар і головне без яких-небудь технічних навиків. Для його створення потрібно вибрати колір, написати текст, додати спеціальний ефект і яке-небудь зображення. Генератор дозволяє зберегти створений юзербар в різних форматах.  Це такби мовити - софт для ламерів  -нічого складного.

Скачати генератор юзербарів можна  тут - http://www.softhome.ru/downloads/userbar_generator.zip  - N.B.  - програма не працює з кирилицею на жаль, тому якщо треба нанести напис українською - тоді в фотошопі треба зробити це.


P.S. Мене не цікавлять секреты Вконтакте.ру, тому я що я там буваю значно рідше ніж у Connect.ua. Про цікаві аспекти пошукової оптимізації і взагалі що таке правильна разработка сайтов  можна почитати тут - сео журнал, який веде  LexxVlad aka LordMaverick.