вКонтакті запустиь власну контекстну рекламу?

 вКонтакті матиме власну контекстну рекламу.

вКонтакті запустиь власну контекстну рекламу?

Власну систему контекстної реклами з «детальним таргетингом» збирається запустити популярна соціальна мережа «вКонтакті». Інформацію підтвердив виконавчий директор компанії Лев Левієв.

Запуск власної контекстки планується в першій половині 2009 років. «Ми розробляємо систему своїми силами, до літа цього року ми її запустимо. Можу лише сказати, що нова система використовуватиме всі рекламні можливості соціальних мереж», - пояснює «Комерсантові» Лев Льовієв. По оцінках експертів, власна контекстна реклама зможе приносити «В контакті» більше $5-7 млн в рік.

Як відзначає сам Левієв, одній з особливістю їх розробки стане «детальний таргетінг», що дозволяє транслювати оголошення тим групам користувачів, які максимально зацікавлені в рекламованому товарі. Враховуючи можливості і особливості соціальної мережі, таргетинг в «Вконтакті» може здійснюватися по статі, зросту, соціальному статусу, географічному місцезнаходженню і багато чому ін.

За даними Liveinternet, місячна аудиторія «Вконтакті» – більше 40 млн користувачів.


P.S.  - ця компанія щось пропонує  заработок в интернете.  Якщо вже займаєшся сірою оптимізацією - тоді ти просто повинен знати що така програмка як XRumer 5.0 - рассылает не только по форумам и гостевым, но и по mamba.ru и loveplanet.ru .От коли мені все надоїсть - заб’ю на все і виїду на иммиграция в Австралию - там з кенгуру буду байдики бити.

Comments are closed.


Memory: 13.26MB