Рамблер рахує бабло. Мало каже - треба когось звільнити

Яндекс і Rambler в десятці пошуковиків Європи - що таке Магадан?

Група компаній «Рамблер Медіа» оголосила фінансові результати за підсумками 2008 року.  По прогнозах, зростання консолідованої виручки компанії (включаючи «Бігун») очікується на рівні 60% в порівнянні з минулим роком і за приблизними даними складе $110 млн (у 2007 р. - $69,1 млн). У загальній виручці від рекламних продажів по 44% склали долі медійної і контекстної реклами.

Згідно із звітом, залишок грошових коштів на 1 грудня 2008 року склав $29 млн, включаючи $4 млн в «Бігуні» до виплати долі міноритарним акціонерам.  При цьому наголошується, що з IV кварталі 2008 року спостерігається уповільнення зростання прибутковості, пов’язане з кризисними явищами в економічній сфері. Зниження об’ємів продажів в цей період несприятливо може позначитися на EBITDA, внаслідок чого рентабельність по EBITDA складе 10-15% в цілому за рік.«Рамблер Медіа» вважає, що негативні тенденції, що склалися, виявилися в IV кварталі 2008 року, продовжаться і в 2009 році. Тому об’єм виручки компанії від продажу реклами в 2009 році залишиться на рівні 2008 року.

І от що характерно - для зниження витрат і збільшення прибутковості в 2009 році компанією були зроблені ряд заходів, в числі яких скорочення персоналу на 10-15%.

Отакі справи -цікаво, Яндекс тоже когось звільняє?


P.S. Де гроші - там завжди большие сиськи з пустою головою і ногами до рота. Зачитався матеріалами російських блоггерів - от наприклад цей seo блог (список Dofollow соціалок для прокачки PR - корисний матеріал ). Вчора упав сонний на диван як пожежник і прокинувся в обід =))