На браузерному фронті зміни: Opera Turbo і Safari 4

Safari 4

Apple 24 лютого анонсувала нову, четвертую версію свого браузера Safari. Можна скачати бету-версію браузера з сайту Apple. У Safari 4 з’явилося перегортування відкритих веб-сторінок в стилі Cover Flow, а також функція Тор Sites, що дозволяє переглядати найвідвідуваніші сайти. Крім того, автори браузера прискорили обробку Javascript. Новий браузер від фрукта включає інструментарій веб-розробника, функцію повнотекстового пошуку в історії і вкладки з новим інтерфейсом. Safari 4 проходить тест Acid3 на сумісність з веб-стандартами.

Браузер доступний не лише для MacOS X, але і для Windows. У версії для Windows Apple перейшла на стандартне системне відображення шрифтів і заголовка вікна, що дозволило серйозно прискорити браузер в порівнянні з третьою версією.

Opera Яблука яблуками, а від Опери я нізащо не відмовлюсь. Норвежці теж не сидять склавши руки і придумали запустити сервіс Opera Turbo.

Opera оголосила про швидкий запуск сервісу Opera Turbo, призначеного для збільшення швидкості роботи в інтернеті. Сервіс призначений для компресії трафіку за допомогою сервера-посередника. Судячи по заявах представників Opera, головною особливістю є досить високий ступінь стискування даних — до 80%. Використовувати Opera Turbo можна буде з браузером Opera для ПК, Opera Mobile і середовищем розробки Opera Devices.

Таким чином, Opera матиме два сервери для компресії — один займатиметься компресією файлів для Opera Mini, як і раніше, а другий буде призначений для Opera Turbo, при цьому користувачі бачитимуть сторіночку так і без компресії. Вміст типа Flash або Ajax стискуватися не буде.

Представники Opera стверджують, що сервіс принесе користь не лише кінцевим користувачам, але і операторам мобільного зв’язку, а також виробникам устаткування, оскільки стислі дані менше навантажуватимуть мережі і займатимуть менше місця в пам’яті мобільних пристроїв.

P.S. От деревообробка і тд - як порівняти : 1 - эти александрийские межкомнатные двери і наприклад тут двери торэкс.  Зараз аренда коттеджа стала суттєво дешевшою.

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress