Юзер, очисти свою Вінду від непотребу

ccleaner.png

Дуже часто, коли операційна система  довго використовується на ПК (колись в мене було правило раз в місяць ставити нову Windows) , то вона втрачає швидкість своєї роботи через велику кількість файлів, параметрів і тд, яке просто вже не потрібно. Саме для чистки від цього всього і придумали таку програму як  CCleaner - це системна утиліта для очищення вашого ПК чи ноутбука від різноманітного програмного непотребу у вашій операційній системі. В ході своєї роботи CCleaner шукає і видаляє тимчасові файли та ті файли, які не використовуються.

Сюди відносяться: cookies, історія відвідин сайтів в IE, тимчасові файли Інтернету, рядки пошуку, файли Корзини і тд.

Також підтримується пошук тимчасових файлів сторонніх програм: Emule, Kazaa, Google Toolbar, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WINRAR. Можна піддати очищенню і реєстр Windows, позбавивши його він непотрібних розширень, старих бібліотек dll і невірних записів. Виконавши всі ці операції над своєю операційною системою, Ви не лише звільните простір на диску, але і збільшите продуктивність системи в цілому (що особливо важливо при малопотужній конфігурації ПК чи ноутбука, на якому інколи просто не хочеться щось кардинально змінювати).

З планів на найближче майбутнє - вчора забрів на фан-сайт Apocalyptica і сам вирішив створити сайт для спільноти фанів однієї рульної ALT української групи.

P.S.Цікаво почитати на дозвіллі - стаття “опыт ведения блога“, який веде Наталя Дру.