Fuck! або Де беруться такі апцімізаторы?

Емоції,  емоції і ще раз емоції! Елементарна безграмотність і відкрита непрофесійність - все що можна сказати про тих людей, які займаються купівлею посилань в Sape для проектів SputnikMedia.net. Для отримання задоволення від самого усвідомлення, що хтось тупіший за тебе :) переходимо далі =>>>>

Раніше я вже писав про Кореспондент (дивись Последние новости або гуляй Кореспондент.NET), тому нічого дивного, що одного чудового дня і в мене з’явилися пропозиції з розміщенням їх посилань. Для порівняння розміщую на скріні також інше посилання.

Фак

Які висновки треба зробити після перегляду малюнку? Київ та Україна з маленької літери - тільки цього вже достатньо щоб щось комусь відірвати (Київ-Львів-алкоголь-пиво!).

Погляд зі сторони SEOлога: перші дві пропозиції -  суто набір ключових слів. Невже так важко створити з десяток гарно сформульованих фраз ?

  •  Последние #a# события в Киеве #/a#.
  • Узнай #a# последние события #/a# в Киеве.
  • Последние #a# новости #/a# в Украине.
  • Последние #a# события в Украине#/a#.
  • Последние #a# новости в Украине#/a#.

І як противагу попередній халтурі - інше посилання з рекламою роботи: самостійне логічне речення, розміщувати які - одне задоволення.

P.S. За роботу зі складання списку текстів - по 1% акцій SputnikMedia… за знак :). PayPal, Visa, Webmoney, Western Union,  direct cheque - all methods are acceptible! (I will use this money to pay for some mortgage advice - i know that Cyprus realty is not so expansive. Just look at these new 2 bedroom flats in that cottage and imagine what it costs as my parent’s old 3 room flat in L’viv!. (Язику треба відпочити же)

P.P.S. Виртуальная библиотека - це майбутнє. В мене взагалі нема підручників, в бібліотеці не видають - нема. Порівнював вчора qip infium з Miranda IM - Miranda рулить!

Comments are closed.


Memory: 13.26MB