Google - вилікуй мій сухий кашель

Ну простудився я. Здоров’я завжди треба берегти, бо його не купиш. Підозрюю, простудився я ще 29 січня, коли торчав на факультеті перед екзаменом, а потім недолікувався медовухою (див. “Вчора було свято“) .

Словом маємо що маємо - сухий кашель, від спазмів якого скоро болітиме прес живота.

Той самий Гугл підкаже, що розрізняють два види кашлю: продуктивний та непродуктивний.

Продуктивний кашель

Продуктивний кашель, який називають грудним кашлем, як правило, виникає на фоні інфекції верхніх дихальних шляхів, наприклад, на фоні застуди. Інфекція викликає запалення слизової оболонки бронхіол, внаслідок чого утворюється густий, липкий слиз, який не виводиться при нормальному функціонуванні війок респіраторного епітелію та закупорює дихальні шляхи. Кашель – це рефлекс, за допомогою якого виводиться густий слиз, який називають мокротинням. Запалення та скупчення слизу звужує дихальні шляхи, обмежує дихання та може призвести до бактеріальної інфекції.

Непродуктивний кашель (сухий кашель)

Непродуктивний кашель – це сухий, нав’язливий та дратівливий кашель, який є багатократним стимулюванням органів дихання, яке зазвичай не супроводжується відкашлюванням. Наприклад, такий кашель може бути викликаний димом сигарет чи пилом. Він також може мати алергічне або невротичне походження або може бути викликаний більш важкими захворюваннями.

А тепер професійне - яке відношення кашель має до Гугла?  Відповідь - пряме, бо ще 7 лютого Google оголосив про розширення свого сервісу Google Health, який індексує історію хвороби та іншу медичну інформацію користувачів. Тепер Google Health зможе автоматично отримувати інформацію з кардіостимуляторів, датчиків тиску, сенсорів цукру в крові та інших приладів, вбудованих у тіло пацієнта. Відповідно до ліцензійної угоди Google Health, щодо цієї інформації навіть може показуватися контекстна реклама, хоча сама компанія Google обіцяє, що такого не допустить.

Тепер, завдяки новому сервісу Google, родич, наприклад, може без проблем перевіряти в Інтернеті чи повыдомлення на свій номер icq актуальний рівень цукру в крові та тиск у свого старого дідуся. Аналогічним чином лікарі зможуть відслідковувати стан своїх пацієнтів.

P.S. Нехай мені заканає з неуніком зі сайту Лазолвану - (http://www.lasolvan.ua/ua/Main/faq/symptoms/index.jsp). Сайт зараз отримає “на горіхи” від мене.

P.S. Низький-низький рейтинг блога…лінь глобальна. “Хочу чтобы мужчины все одновременно падали к моим ногам…”Девочки любят плохих мальчиков“? - это плохие мальчики любят хорошых деfffочек.

One Response to “Google - вилікуй мій сухий кашель”

  1. Лазолван, вазелін і SEO » Пошукова оптимізація і розкрутка сайту. SEO блог Says:

    [...] Google - вилікуй мій сухий кашель [...]


Memory: 13.26MB