Соціальний MyРамблер - приклад Google?

Rambler Рамблер запустив сервіс MyRambler. Група компаній «Рамблер Медіа» оголосила про запуск нового проекту - Myrambler – персоналізованої сторінки, що агрегує віджети з Інтернету.

MyRambler – це конструктор віджетів, що дозволяє створити стартову сторінку відповідно до власних інтересів і переваг, оформляючи її на свій смак і збираючи на ній все актуальне зі світового Інтернету. Після реєстрації на сайті користувачі можуть вільно користуватися своєю налагодженою сторінкою з різних пристроїв, що підтримують доступ до Інтернету, у тому числі з мобільних телефонів.

Каталог MyRambler вже містить більше 250 віджетов, з яких користувачі можуть вибирати необхідні і видаляти непотрібні. Серед них пошта, новинні стрічки RSS, фото-, відео- і ігрові ресурси, пошукові сервіси, всілякі інформери (погода, курси валют, пробки та інші), а також актуальний новинний і медіа контент.

MyRambler- відкритий сервіс не лише для користувачів, але і для тих, що бажають створювати власні віджети. Розробники і власники сайтів, користуючись екосистемою (спеціальною відкритою платформою для розробників, доступною за адресою www.eco.myrambler.ru), можуть легко і вільно створювати віджети і розміщувати їх на MyRambler.

А тепер про власне -  не покуштувавши - не пізнаєш смаку.

  • Перше  - я думав, що адреса сервісу буде My.RAMBLER.RU, а виявляється для цього придумали окремий - MYRAMBLER.RU
  • Для своєї сторінки можна придумати власний піддомен - наприклад SEOlog.MyRabler.RU (das ist mein =) . Просто SEO не реєструвався, а піддомен Blog.MyRambler.ru - зарезервований…а це значить Рабмлер буде туди щось писати…
  • P.S. - http://www.myrambler.ru/static.php?show=privacy - англійською та французькою, навіть російською не переклали…Якось недороблено виглядає.

Що ще сказати? поживемо-побачимо, але ідея - чисто Гуглівська.

P.P.S. От задумався я про домен MyYandex.ru,  а він, паскуда вже зайнятий - і не Яндексом… Я куплю авто, я мабуть куплю авто, я куплю авто коли матиму достатньо грошей… Або хоча б куплю мопед…Скінхед Вася на мопеді, на плечі значок СС… (Тостер)

Comments are closed.


Memory: 13.25MB