Яндекс.Ответи - фсє за фсьо отвєтят.

Яндекс вчора оголосив про запуск експериментального сервісу Яндекс.Ответы.

У блозі Яндекса із цього приводу повідомляється таке: Яндекс.Ответы – це новий експериментальний сервіс, відкритий в рамках Яндекс.Нано, за допомогою якого ви можете знайти відповіді на свої питання.

Інтернет великий, і напевно на поставлене питання хтось вже відповідав – в співтовариствах в ЖЖ або li.ru, у форумах, онлайнових консультаціях або на інших сервісах питань-відповідей. Наш робот обходить ці сайти і виділяє пари «питання-відповідь». На даний момент в індексі робота 4,5 мільйона питань з 14,4 мільйонами відповідей. (А це вже мля якийсь показник…)

Якщо ми не знайшли відповідь, то питання можна поставити відвідувачам нашого сайту, як і на «звичайних» сервісах питань-відповідей, де відвідувачі запитують і вони ж відповідають.

Проект Яндекс.Ответы доступний по двох адресах: ask.yandex.ru або 42.yandex.ru (друга адреса призначена для тих, хто розуміє).

P.S. Коли вже захарююєть всі ці новые технологии, я дивлюсь фильмы онлайн. От вчора дивився турецький фільм  - Долина вовків. Ірак. Жорстоко…

Ірак