Web 2.0 генератор шаблонів HTML та CSS

Web 2.0 генератор шаблонів HTML та CSS

На початку лютого на просторах інтернету з’явився онлайн-сервіс під назвою “CSS Layout Generator” - зручний та корисний генератор шаблонів HTML та CSS.

Власне, з назви сервісу стає ясно, що воно таке. Дана тулза в декілька кліків мишкою видасть вам архів, що містить в собі пару файлів: HTML і CSS, які є  базовою розміткою для майбутнього сайту.

Сервіс може стати в пригоді тим, хто знає деякі основи роботи з технологіями HTML і CSS, але створення самої основи сторінки у вигляді блокової (div-ової) верстки (тобто структури, що включає “шапку”, колонку з контентом, бічні колонки (сайдбари) і “підвал”) викликає у нього певні труднощі. (Це початківцям буде корисним, бо опанувати интернет заработок хочеться, а єдине що вміємо - це лиш онлайн покер  грати.)

Доступні, звичайно, не всі можливі варіанти базової розмітки (наприклад, відсутні варіанти з “відносною” шириною бічних колонок), але є вибір з 3-х десятків варіантів розмітки.  За такий сервіс слід дякувати автору блогу Свобода слова вебмастерського - Dimox-у.

P.S. Всякі Принтеры,джойстики - то девайси для компа як друкарської машинки та ігрової приставки в одному корпусі.

Comments are closed.


Memory: 13.25MB