The Pirate Bay хочуть засудити. Імперіалізм

potc.jpg

Відомий торрент-трекер The Pirate Bay, справа якого зараз розглядається в суді Стокгольма, несподівано отримав захист відразу від двох свідків. Позивачі не чекали такого кроку і розгублено намагалися дискредитувати їх свідчення.

Команда The Pirate Bay - Готтфрід Варг, Петер Сунде, Фредрік Ней і Карл Лундстрем - звинувачується в порушенні авторських прав, оскільки вона надала можливість мільйонам користувачів викачувати музику, фільми і комп’ютерні ігри без відома правовласників.

Глава Міжнародної федерації фонографічної індустрії Джон Кенеді, представляє в суді інтереси гігантів Sony BMG і EMI, які разом з кінокомпаніями Universal Pictures і Warner Bros. вимагають з “піратів” виплати 13,2 мільйона доларів компенсації.

Вчора на судовому засіданні виступили два свідки, що серйозно укріпили позиції підсудних. Фахівець із законодавства в області IT Крістофер Шоллін заявив, що The Pirate Bay є, по суті, відкритою базою даних. “Врешті-решт, Ви можете знайти більше torrent-файлів пошуком Google, ніж за допомогою Pirate Bay“, - заявив він. Крім того, експерт звернув увагу, що створення піратських файлів ніяк не пов’язане з діяльністю власне сайту, оскільки “злом” захисту ліцензійних продуктів здійснюється десь в інших місцях, а The Pirate Bay вступає в гру лише після того, як файли виявляються завантаженими в Інтернет.

Іншим свідком, що підтримав обвинувачених, став професор Роджер Волліс, голова об’єднання шведських композиторів популярної музики. Він також заявив, що не бачить принципової різниці між The Pirate Bay і пошукачем Google, і вказав на користь, яку приносять пірати музичній індустрії. За словами Волліса, скачування музики з Інтернету збільшує продажі квитків на концерти і стимулює реалізацію компакт-дисків.

Ці слова так здивували сторону звинувачення, що позивачі навіть попросили уточнити, чи є Волліс насправді професором. У відповідь свідок запропонував вдатися до Google, оскільки відомості про нього є в Інтернеті.

Після того, як Волліс покинув трибуну, Петер Сунде показав восьмихвилинне відео, де дав пояснення принципів роботи сайту The Pirate Bay, оскільки судді до цих пір не уявляють собі, як там все працює.!

P.S. Якщо вам треба зробити ремонт ванної кімнати, то для чого противопожарные двери туди ставити чи наприклад оконный пвх профиль - нерозумно? Кваліфікована юридическая помощь дтп зажди знадобиться, якщо ви тільки недавно сіли за кермо.

Comments are closed.


Memory: 13.26MB