Скачати теми для блогу безплатно? Не проблема

Скачати теми для блогу безплатно

Не треба повторювати, що кожна тема оформлення для блогу на Вордпресі є особливою і має свої хороші та не дуже аспекти.

Комусь подобаються теми для блогу, виконані у мінімалістичному стилі - багато текстів (багато цікавих і корисних текстів - ще краще) та мінімум графіки, комусь треба красиві розмальовані теми для власних блогів (дизайнерам тут взагалі вільне поле для власної творчості), іншим треба тематичні теми - наприклад теми для блогу на автомобільну тематику (зразу тобі і машинки у фонах, і колеса якісь у оформленні списків)  чи, якщо я пишу про мобільні телефони - тема для блогу, оформлена наприклад під телефон (Тут доцільно згадати бум тем для WordPress, які косили під дизайн Apple iPhone).

Звісно, зараз є багато сайтів та збірників безплатних тем для блогу на WordPress (особливо багато таких англомовних сайтів), але дуже часто  коли знайдено тему, яка припала до душі, виникають деякі труднощі:

  • Темы WordPress, завантажена з англомовного сайту, так і буде англомовною, отже її доведеться перекладати (або самому копатися у стрічках HTML та PHP кодів, або доручити це комусь зробити за себе - наприклад на ресурсі FreeWordPressThemes.ru шаблоны для вордпресс перекладуть за 10 баксів.
  • Часто у таких тем є така штука як наприклад закодований підвал чи бічна сторінка, де зберігаються посилання на автора теми та сайт, звідки завантажено цю тему. Погодьтесь - це незручно і невигідно =))
  • Також ваша тема може мати приховані посилання в найнесподіваніших місцях - в мене був випадок, коли я знайшов 2 посилання на сайти з анкорами лише знак “:”.  І все виглядало в темі так (при виклиці посту та на головній) - Записано <a href=”http://site1.ru/”>:</a> дата. Категорії <a href=”http://site2.ru/”>:</a>Різне, Смішне, Кумедне…

Саме тому я скачую темы wp на сайті FreeWordPressThemes.ru.

Comments are closed.


Memory: 13.25MB