Президент України обзавівся мікроблогом? Еволюція

Ющенко

Президент України Віктор Ющенко. Фото “Сєгодня”. Спочатку Яценюк заводить акаунт на Твіттері, потім наш Гарант прав…Тенденція?

Насичений сьогодні день видався. Відсьогодні Президент веде щоденник в Інтернеті (слід читати - за нього будуть вести). На сторіночці Президента України в соціальній мережі Twitter (http://twitter.com/President_UA) вже з’явилася вимога до міністра внутрішніх справ Юрія Луценка виплатити компенсацію потерпілому від «Беркута» кримському татаринові, якому відірвало кисть руки гранатою, заява Балоги про те, що міністрів можна міняти лише разом з Тимошенко, декілька доручень і анонси зустрічей Ющенка з послами великої сімки і представниками МВФ. Вже понад 200 спостерігачів за його статусом - результативно.

Про те, що Ющенко збирається відкрити інтернет-представництво в Twitter, розповіла його прес-секретар Ірина Ванникова (читай - йому збираються таке зробити). За її словами, головна мета Президента - забезпечити комунікацію з людьми за допомогою зручних сучасних соціальних форм спілкування.

Оригінально мля. Додайте ще Твіттер що списку офіційних видань, після публікування в яких, законодавчий акт ступає в дію. На черзі я думаю буде леді Тимошенко, яка висить навпроти мене з якоюсь зеленою рослиною в руках та насписом 2006…

P.S. Навіть металлические двери элитные не захистять дім, якщо в нього можна проникнути через вікна. В косметичних салонах зараз дешево наращивание волос - і парика не треба. Квартири, будинки…Словом юридическое сопровождение сделок с недвижимостью здесь буде швидким та якісним.

Comments are closed.


Memory: 13.25MB