Про валідність коду або з HTML в JavaScript

Про валідність коду або з HTML в JavaScript

Нарешті я добився валідності HTML та CSS кодів на блозі (принаймні на головній сторінці - в старі пости лізти і не хочеться і зовсім не треба). Звісно, тема оформлення і так сама по собі була валідною (подяка словесна тим, хто її сторив, але лінку не дам), але проблема виникала при вставлянні всіх цих флеш-баннерів та лічильників від пузоміряльників.

Якщо щось треба таки вставити у код сторінки, а воно саме невалідне (наприклад коди виклику зображеннь лічильників, які містять різноманітні параметри і тому не проходять перевірку), то можна вдатися до маленьких хитрощів: трансформувати сам HTML-код у JavaScript.

ЧЧЧНе можу назвати себе кваліфікованим у JavaScript, але думаю важливо не знати все на світі, а принаймні знати, де це можна знайти!  Тому я погукав на допомогу Гугла і ми разом знайшли таку штукенцію як HTML to JavaScript convertor (http://accessify.com/tools-and-wizards/developer-tools/html-javascript-convertor/)

The HTML to JavaScript convertor takes your markup and converts it to a series of document.write() statements that you can use in a block of JavaScript.

Словом все просто - вставляємо правильний, але невалідний HTML-код у одне віконце - в іншому вже маємо готовий для використання JavaScript. 

Знаю-знаю, що у користувачів може бути відключений JavaScript, але якщо мені зараз пам’ять не зраджує, то їх менше за 5%, тому ними можна нехтувати :).

І ще - добре було б винести всі JavaScript коди в окремі файли: наприклад counters.js, blogun-banner.js та j2j.js, але то зроблю ввечері, бо зараз вже нема часу на серверне копирсання.


P.S. От у кого нема часу на курсы создания сайтов москва і все. Самоучки блін =))