CSS3 або як вигядатимуть сайти найближчого майбутнього

HomerЗ часу розробки формату і стандартів CSS2 минуло вже достатньо часу, з’явилась модифікація CSS2.1, але роботи над вдосконаленням не припиняються.

W3C постійно доробляє правила CSS, технологія якого фактично теж є самостійною мовою програмування тепер., тому в недалекому майбутньому слід очікувати появи CSS3 та нових можливостей, які отримають дизайнери та верстальники сайтів.

Що у пості робить Гомер Сімпсон? Це зображення є скріном (навіть не знаю як правильно назвати) CSS-малюнку. Тобто зображення зроблене виключно(!) розміткою мови CSS. Автор - Роман Кортес (http://www.romancortes.com/)

І ще: хоча як такого, стандарту CSS3 ще нема, але багато з його правил вже підтримуюють всі сучасні браузери окрім вічних тормознутих ослів IE. Приклади майбутнього відображення та форматування web-сторінок можна подивитися тут -http://nuke.wyob.ru/css3test. Що тут сказати - красиво все буде, зате верстальникам це дадасть клопотів.


P.S. Кожен квартирный ремонт - навіть найменший, включає в себе і ремонт кухни , але якщо ви будуєте нове житло для себе - краще зробіть выбор проекта дома, який би задовільняв усіх.

Leave a Reply


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress

Memory: 13.26MB