Кириличний домен верхнього рівня з’явиться до кінця року

TimТой самий Тім Бернерс-Лі на фото.
ICANN, організація-адміністратор імен та адрес в Інтернеті, має намір до кінця поточного року дозволити реєстрацію доменних імен, написаних знаками кириличного походження і символами інших національних алфавітів.

ICANN хоче дозволити реєстрацію доменів верхнього рівня не лише країнам, але і містам. В цьому випадку доменна зона виглядатиме як .paris, .nyc або .berlin.

Крім того, планується розглянути можливість запуску «фінансової» зони .bank.

В даний час фахівці ICANN зайняті тестуванням 11 сайтів з «нестандартними» доменними іменами. Результати тестування зіграють вирішальну роль у визначенні точної дати початку реєстрації подібних доменних імен.

Я наприклад не знав, що домени з кириличними символами в тестовому режимі почали реєструватися в доменних зонах .net та.com ще 2001 року. (Восени 2008 року ICANN затвердила російський національний кирилчний домен верхнего рівня «.РФ» ).

І ще з власного досвіду:

Кириличний домен верхнього рівня

http://www.шахтер.com/, також http://www.джинси.com/   http://www.камера.com/, а http://відеокамера.com редиректить на kiev.com.ua


P.S. Биржа ссылок для оптимизатора - лінкову масу завжди треба підтримувати для позицій та параметрів.  Конструктор ЛЕГО, помните? - то було давно. От мазахакерський SEO блог ще в додачу.

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress