Google WorkOut - алгоритм щодо своїх співробітників?

гуглІнтернет-гігант Google, який недавно залишився без кваліфікованих працівників, розробив такий собі “робочо-вакансійно-психологічний” алгоритм, який повинен визначати працівників, які можуть або й вже хочуть залишити компанію у найближчому майбутньому.

Кажуть, що для розробки такої технології, яку зараз активно тестують (цікаво на кому - на своїх це працівниках) , було зібрано і оброблено велику кількість інформації про працівників Гугла: їх резюме, кар’єрне просування і розмір заробітної плати, опитування експертів та якісь інші оцінки.

Головний кадровик Google Ласло Боку - «даний алгоритм дозволяє компанії проникати в мозок співробітників ще до того, як вони самі почнуть замислюватися про відхід».

Гугл не планує наразі розкривати власну методику (дайте вихідні коди! :) ), яка вже дозволила виявити працівників, які вважають, що їх професійні знання і навички «використовуються недостатньою мірою». Саме так висловлюються найчастіше люди, які хочуть покинути компанію.

Протягом минулого року Google покинули такі топ-менеджери, як старший віце-президент Тім Армстронг, провідний дизайнер Дуг Боумен і президент філіалу компанії в Азіатсько-тихоокеанському регіоні і країнах Латинської Америки Сукхиндер Сингх Кессиді.


P.S. Навів деякий порядок в кімнаті - зараз б вывоз мусора не завадив. Знання  - це сила -  FB2 Search поиск электронных книг у електротеці, а тут можна знайти Скрипты и программы для вебмастеров - те що треба, щоб успішно займатися оптимізацією сайту.

Leave a Reply


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress

Memory: 13.25MB