Як додати пошук від Яндекса в нову Оперу 10?

Опера!

Сьогодні я інсталював собі на ПК тестову версію нового гарячого норвезького браузера - Оперу 10-ту (скачати можна тут - http://www.opera.com/browser/next/), бо надто вже зацікавив пост у російськомовному блозі самої компанії (http://my.opera.com/russian/blog/2009/06/03/opera-10-beta-1) про те, що ця версія може мені запропонувати…
Швиденьке завантаження з якогось польського серверу (47 секунд - thank you very much, JSC “UkrteleCom” :) ), така ж секундна інсталяція і все готово - Run the Opera after finish?

Хм… First of all, тобто цей - перш за все змінив оформлення  (передостанній пунктик з меню Tools якщо хтось забув англійську) на стандартну Windows - мені і так зручно :) Всіх інших декоративних штук не описуватиму (про це можна почитати українською тут - Чого чекати від Opera 10? | Блоґ Виспянського Ігоря, хоча навіщо й читати - інсталюйте та тестуйте самі), але я був приємно вражений коли побачив у налаштуваннях девелоперського додатку Opera DragonFly українську мову.

А тепер по суті поста:

В усіх англомовних версіях Опери у списку пошукових двигунців нема російського Яндексу. Воно то ж і зрозуміло - хто в Європі, крім завжди альтернативних України (LiveInternet каже, що сьогодні в Україні вже 1.6% переглядів зроблено саме на Опері 10! ), Білорусі (на малюнку саме її статистика) та РФ… користується нею? (Загальноєвропейський показник знаходиться на рівні 5% від усього ринку браузерів)

Отож, як додати Яндекс у пошук в Опері?

Йдемо в Налаштування (Tools)==>Параметри (Preferences)==>вкладка Пошук (Search)==>Додати (Add)

Вводимо назву - Яндекс Аццкі $отона
Далі keyword - я залишив порожнім, хоча якщо використовувати пошук з адресної стрічки, то можна присвоїти тут значення ya (просто y вже закріплено за Yahoo!)
Пошуковий запит такий - http://www.yandex.ru/yandsearch?text=%s
Далі два перемикачі - ставлю на Use as SpeedDial search engine щоб форма від Яндексу була на вкладці швидкого запуску.

Все! Alles sind gut :) Користуйтесь.


P.S. Вчив HTML? Ось і створив createpage.info - welcome. Ці сиськи та інші эротические рассказы тепер не проканають - що там чути із законом про відповідальність за порнографію?

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress