Декілька цікавих фактів про платформу Blogger

Blogger logoВ серпні цього року мабуть найвідоміша блогерська платформа - Blogger офіційно відзначить своє 10-тиріччя.

Багато хто почав своє блогування саме з нього, а дехто й досі клепає сплоги та інші неякісні спамні проекти, монетизуючи так як вміє та дозволяє совість :)

Так от, вирішив я перекласти пост з Гуглоблогу офіційного (варто підписатися на їхню стрічку оновлень)  і опублікувати сьогодні декілька цікавих фактів про цю систему.

Отож, чи знаєте Ви що

  • Кожної хвилини усіх днів без винятку, на Блоггері з’являються приблизно 270,000 слів!
  • Мільйони людей зі всього світу використовують Blogger щоб опублікувати нові записи у власних блогах щотижня
  • Дві третини загального трафіку на Blogger приходить не з Північної Америки ( Найактивніше юзають Blogger у США, Бразилії, Туреччині, Іспанії, Канаді та Сполученому Королівстві)
  • Найпопулярніший вид спорту усіх блогерів - Футбол! (потім звісно йде baseball -  частка американців :) )

Ось такі помідори. Я якось пробував щось там завести (уже маючи цей блог), але відчуття того, що я не зможу там робити все що захочу та елементарна лінь в ході найзапекліших боїв за мозок відбили у мене будь-яке бажання щось там пописувати :)

Ведіть stand-alone blogs - так цікавіше :)

P.S. Вийшов WordPress 2.8, але, скажу по секрету, я понад рік користувався версією WP 2.3.X ( і досі з ностальгією про неї згадую, бо перейшов на 2.6.X місяць тому), а першою версією, яка потрапила мені в руки, була взагалі WordPress 1.5 :)


P.P.S. Власник такої тачки як Мощная машина ford mustang gt повинен знати цей эвакуатор Москва. Робота в брудному і наскрізь прокуреному офісі? Треба просто замовити дизайн офиса і все ок:)

Leave a Reply


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress

Memory: 13.26MB