Індійська душа…

Хай кеди китайські, хай джинси турецькі, Хай за душею нема ні гроша… Жодному з нас не зробиться кепсько, Бо в кожного з нас індійська душа…
Тартаки

Копирсання в серверних логах - неодмінна операція при аналізуванні того, хто, коли, з яким User-Agent і куди лазив.  Щоразу, роблячи таке, знаходжу для себе щось нове - наприклад новий User Agent:  OOZBOT/0.17 (–; http://www.Setooz.com/oozbot.html; pvvpr at iiit dot ac dot in)…

Нічим особливим цей бот не відзначився, поводився з robots.txt добре (на відміну від Гуглобота, якому начхати на директиви), але все одно ж цікаво, що він із себе представляє :)

І от  весела річ - Індійська пошукова машина з українським інтерфейсом (одним із 23 локалізованих), яка ставить собі за мету “розуміння різних морфологічних варіацій ключових слів та їх форм правопису” (Google Перекладач допоміг).

Ось такі тенденції: поки хтось сидить без діла, індуси та китайці потихеньку захоплюють інтернет :)

Сюди б якраз відео з Індією Тартаків вставити, але в них форс-мажор - після 524 днів майже безперервної роботи трапилось найгірше… помер їх маленький сервачок…вічна йому память.  Хай у найближчий час сайт повертається. Тартаче, ти потрібний Батьківщині!

ПК


P.S. Продажна моя шкура і нестрижена голова. А в перукарні стрижки на средние волосы, міліровки і длинные стрижки, а модні модные короткие прически для жінок під каре… Мода ))

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress