Ford.UA та www.FORD.ua - feel the difference

ford mustang

Бути чи не бути? з WWW чи без WWW?

Ага - саме такі гамлетівські (здається) роздуми влізають іноді у системні черепні коробки веб-розробників. З однієї стороний новатори - противники WWW, які вважають його вживання застарілим, а з іншого фундаментальні консерватори, які вважаєть це традицією і крапка.

А істина? Істина завжди десь посередині:)


Все публікується на правах власної думки: якщо маємо короткий домен другого рівня, то використання WWW (між іншим - класно звучить польською - просто ВУВУВУ) оправдане. Приклади: www.Nokia.ua та www.MP3.UA.  Якщо ж у нас простодужедовгийдомен.com, то ще 3 літери дописувати і незручно, і ще довше виходить написане у стрічці адреси. Приклади: Я :) tallers.org.ua, obkom.net.ua, zik.com.ua,  але zaxid.net.

Ось такий був у попередній вступ до основного - Ford.UA та www.FORD.ua. Як виявляється, версія без ВУВУВУ не працює. Перевірка налаштувань домена за адресою http://www.russiancpanel.com/dnscheck.php?domain=Ford.UA показала лиш одне - DNS правильно не налаштовані.  У когось як завжди криві руки…  Може  написати комусь?

P.S. Схожа ситуація з неправильним налаштуванням DNS була 2 роки тому з сайтом Львівського пива - http://lvivske.com вів не на http://www.lvivske.com (Помітив L@set з іншої сторони земної кулі)


P.P.S. Гроші пахнуть як икра лососевая? Once more - SEO блог. Ця Фотостудия фотографує всіх.

Кілька думок про цей запис

Вплив.ком Серпень 6th, 2010 at 11:32 am

Форд помилку виправив. Це не складно. Вда кліка для адміна. Зауважте у них пристойна українська версія сайту. Колись ми з друзями пройшлися по автовиробниках і змусили їх подавати інформацію _державною_ мовою: http://vplyv.com/forum/viewforum.php?f=10

Правда декілька впертих і непокараних ще залишилися. Пишіть їм - і ми переможемо.

Олег Серпень 6th, 2010 at 11:52 am

Як на мене то найкраща українська версія офіційного сайту є в HTC.com/ua

Dell.ua та HP.ua пасуть задніх :(

Вплив.ком Серпень 6th, 2010 at 11:59 am

А найгірша у Філіпса на philips.ua - просто лайно і суцільний суржик.

Компанія хороша і продукти теж - а команда по продажах в Україні - пасуть задніх.

Олег Серпень 6th, 2010 at 1:46 pm

Одночасно “двомовна” версія є у http://www.UA.msi.com.
Таке відношення до української мови на сайті більшості транснаціональних корпорацій сформоване їх рекламними парнерами в самій Україні.

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress