Криві руки і “козлы еб … е” з Верховної зРади

Криві руки і як результат

Сьогодні (вчора! 5-та година ранку вже майже) народ в мережі потішився козлами у видачі Гугла, хоча до вечора ситуація вже змінилась (якісь оперативники мабуть оперативно і попрацювали). Політичний Google Bombing в українському інтернеті вже давно не новина (згадати запит “писец стране” і видачу сайту БЮТу на першому місці.)

Однак якщо порівнювати ці два випадки “роботи” Google, то можна дійти до різних висновків.

  1. У випадку з сайтом БЮТу і  запитом “писец стране” у видачі стояла діюча головна сторінка сайту (хоча там ніде і не зустрічались ті самі “писец стране“).
  2. У випадку з сайтом ВРУ у видачі стоїть як не дивно головна сторінка сайту з вказаними портами. Яким чином вона потрапила в індекс?

Все просто. Спеціалісти, які обслуговують сайт ВРУ, десь неправильно налаштували сервер і він віддає код 200 - тобто документ знайдений:

HTTP/1.1 200 OK
Date: Fri, 06 Aug 2010 00:54:21 GMT
Server: Oracle HTTP Server Powered by Apache
Last-Modified: Wed, 06 Apr 2005 13:03:20 GMT
ETag: “1e1172-2-4253de18″
Accept-Ranges: bytes
Content-Length: 2
Content-Type: text/html

І проставши трохи вагомих зовнішніх посилань на цю сторінку, оптимізатору вдалось засунути її в індекс Гугла. Яким чином вдалось вивести у заголовок (title) самих козлів - незрозуміло, але там без Google WebMaster Tools не обійшлось мабуть.

До речі, вгадайте з 1 разу який код віддає сервер на запит неіснуючої сторінки http://www.rada.gov.ua:8080/?450-казлов-которые-мешают-нам-жыть? :)

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress