Наскільки важливий якісний контент?

Контент – це безпосереднє наповнення сайту-блогу-потралу: текст, структура, зображення, аудіо– і відеоматеріали. Суперечки про роль контенту в пошуковій оптимізації не припинялись ніколи. Я ж хочу просто поділитися своїм досвідом.

Наскільки важливий якісний контент?Отож, найважливішим з видів контенту безумовно є текстовий (від себе зауважу, що часто це може бути саме графічний контент - наприклад для вузькотематичних сайтів про манга). З досвіду, дві найважливіші складові сайту: текстовий контент і структура. І обидві ці частини лежать в основі внутрішньої оптимізаціх сайту.Однак, залишається питання: наскільки важливий текстовий контент сайту і на що і як він впливає? Наведу пару прикладів з власного досвіду. Досвіду Сателітів.

Сателіт номер 1. Контент – унікальный генерований. Більше 300 сторінок в індексі. Дизайн шаблоний. Тематика: весільна. Стандартний прогон по каталогах. тИЦ 10. Google PR 0. Відвідуваність – від 10 до 20 хостов на добу з Яндекса і Гугла.

Сателіт номер 2. Контент – унікальный генерований. Більше 300 сторінок в індексі. Дизайн шаблоний.Тематика: мода. Стандартный прогон по каталогам. Стандартний прогон по каталогах. тИЦ 10. Google PR 0. Відвідуваність - 15-20 хостів.І таких ще багато :) (в цьому я теж не сумніваюсь:) ) І тепер:

Сателіт номер 3. Контент – якісний копірайтинг. 7 сторінок в індексі. Дизайн шаблоний. Тематика: освіта. Прогон по каталогах відсутній. тИЦ 0. Google PR 0. Відвідуваність – від 50 хостів…

Останній сателіт створено саме для людей, внутрішньо оптимізований на середньочастотні запити, однак зовнішня оптимізація відсутня. На середньочастотні запити цей сайт не знаходиться в топі (в оригіналі - в попе выдачи), але йде стабільний трафік кожного дня по низькочастотниках. Причому зі всіх пошуковиків :)

Висновок напрошується сам по собі. Ви все ще думаєте, наскільки важливий якісний контент?.. :)

Дякую за надану можливість перекласти статтю з Абсурдного блогу, який веде Абсурдный Людь

P.S. Писав аж 6 днів, бо те-се :)

6 Responses to “Наскільки важливий якісний контент?”

 1. patifonov Says:

  да очень интересно, а вот покупка ссылок в сапе, это считается тоже внешней поисковой оптимизацией?

 2. Олег Says:

  Звичайно ж - середовище зовнішнє :)

 3. Абсурдный Людь Says:

  Впервые мою заметку перевели на иностранный язык :)
  Очень приятно, честно :) Олег - биг риспект :Ы) В след. посте у себя проанонсирую))

  “На середньочастотні запити цей сайт не знаходиться в топі (в оригіналі - в попе выдачи)” - улыбнуло :) с друзьями поржали :Ы)

  patifonov, да, покупка ссылок - это внешняя оптимизация

  ЗЫ. Ещё раз риспект))

 4. Олег Says:

  Спасибо. Даже как-то неловко :) что обо мне - seo-существе мелком что-то напишут, но я..я учусь :)

 5. ВебMaster Says:

  Цікава стаття, а можна питання: що означає під “Стандартний прогон по каталогам”? По яким саме каталогам і де саме, можете навести приклади? Дякую

 6. Олег Says:

  Приклади слід шукати на форумах - там проганяторів з ламаними субмітерами достатньо :)

Leave a Reply


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress

Memory: 13.29MB