10 років тому з’явилися Євро

Єврам 10 років У світі економічна криза кажуть (кляті стратегічні партнери мені знову перекрили газового краника, але хай самі подавляться тим газом), гроші стають простими папірцями (я про гривню), але життя продовжується і треба ж у щось перетворювати свою працю (золото? кажуть зараз актуальне - араби з ОАЕ закупилися на 23 мільярди, але ж я не шейх…)А тепер про євро, якось Старій Європі я зараз більше довіряю аніж

1 січня 1999 року - саме тоді затіяли введення  єдиної європейської валюти - євро. В експерименті взяли участь 11 країн - Австрія, Бельгія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Португалія та Іспанія. Ще через рік -  1 січня 2002 року були введені в обіг банкноти і монети єдиної валюти. До зони використання євро приєдналися Кіпр, Греція, Мальта, Словенія. З 1 січня 2009 року в зону обігу євро вступає Словаччина.

За 10 років євро цілком довела свою спроможність. Авторитет загальноєвропейської валюти ще більш зміцнився під час світової фінансової кризи (Підозри, що вічнозелені після чуток про амеро, успішно змінилися європейським мостами ). Приємно, так це те що, Міжнародний фінансовий банк визнав найкрасивішою валютою у світі українську гривню (євро зайняв третє місце в цьому списку).

Цікаво, що ринок валютних операцій - форекс - залежить тільки від вміння звести покупців та продавців різних валют.Криза - не криза, але керівництво завжди повинно бути ефективне - банкролл менеджмент.