Макс добігався - 30 років за cool-hacking

max.jpgПро українського хакера Максима Ястремського знають, мабуть, всі, хто хоч би раз чув про крадіжки, зломи і електронне шахрайство і безумовно про заробіток в інтернеті.

Сьогодні ж хакерові під нікому Maksik доводиться пожинати плоди своєї «діяльності» і розплачуватися за досконалі помилки.

На днях турецький суд виніс вирок Ястремському – 30 років позбавлення волі. Нагадаємо, що в період з 2004 по 2006 рік цей хакер прославився на весь світ зломом більше 50 тисяч кредитних карт, на продажі даних яких Maksik «заробив» більше 11 мільйонів доларів. Цікаво відзначити, що полювання за Ястремським вели одночасно декілька країн, включаючи Туреччину і США.

Раніше передбачалося, що хакер отримає від 24 до 72 років в’язниці. Проте, 30 років теж не малий термін. Існують думки, що його в тюрмі не триматимуть а дадуть змогу попрацювати над виправленням “своїх помило” але така інформація на правах чутки :)


P.S. Якщо треба зробити представництво в інтернеті російською мовою - допоможе создание сайтов челябинск. А ще мене останнім часом зацікавили авто новинки, тому я працюю у поті чола і наповнюю один автосайт (привіт корейці =)).